CLUBKLASSEMENT 2013

Klik op één van de onderstaande links om het klassement te bekijken.

Fietstochten groep-A - Fietstochten groep-B - Wandeltochten

Wandeltochten

17-0217-0217-0321-0412-0509-0607-0704-0804-0801-0929-09 TOTAAL
1Cosijns Ann0,08,08,08,08,08,09,08,00,08,08,073,0
2Minnaert Guy0,08,08,08,08,08,09,08,00,00,08,065,0
3Van Der Sijpt Christine0,08,00,08,08,08,09,08,00,08,08,065,0
4Niemegeerts Mireil0,08,00,08,08,08,09,08,00,00,08,057,0
5Hautman Jacky0,08,08,08,00,08,00,08,00,00,08,048,0
6Schaillée Lydia0,08,08,08,00,08,00,00,00,00,08,040,0
7Hemmerijckx Rita0,00,00,00,00,08,09,00,00,08,08,033,0
8Machtelinckx Paul0,00,00,00,00,08,09,00,00,08,08,033,0
9Hemmerijckx Linda0,00,00,00,00,00,00,00,00,08,08,032,0
10Callebaut Christiane0,00,00,00,00,00,09,00,04,08,08,029,0
11De Coster Luc0,00,00,00,00,00,00,00,00,08,08,024,0
12Lerminiaux Rene5,00,00,00,00,00,00,00,04,00,00,09,0
13Van Wijmeersch Nelly5,00,00,00,00,00,00,00,04,00,00,09,0